Ankara Şaşmaz'a taşınıyoruz: siparişler 23 Ekim Cuma kargoda.
Cuma'dan itibaren aynı gün kargoya başlıyoruz.

UFI

Polen Filtresi

447,00 ₺ · KDV dahil · Stokta · son kontrol 19 Ekim

OEM: 8201676037EAN: 8003453171633

Polen Filtresi — Resim
−%15UFI

Müşteri Yorumları

Tüm yorumlar →
Doğrulanmış müşteri puanı · 4,9 / 5
Alışveriş deneyimi değerlendirmeleri (ürün puanı değil)

Oksijen sensörü bu taktım gayet başarılı uydu aracima ilgilerinden alakalarindan yardımcı olmalarından dolayı çok teşekkür ederim rulman sağlam olduğu için takmadım asilinda kendim takmaya çalıştım v kayısı taktım sadece

Davut K****
Aksaray / Merkez3 gün önce
Doğrulanmış alışveriş2 ürün
Satın aldı: GVA Alternatör Gergi Rulmanı

İnternetten sipariş verdim, parça tam istediğim gibi geldi ve çok memnun kaldım. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ilgilenip her konuda yardımcı oldular. Hem ürünlerinden hem de ilgilerinden çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Emeğinize sağlık, hayırlı işleriniz olsun. 😊

Samet Y****
Afyonkarahisar / Merkez5 gün önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: TEKNOROT ROTBASI CHRYSLER 300 C 05>12 DODGE CHA…

Çok hızlı geldi memnun kaldım

Seyit U****
Konya / Karatay1 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: KRAFTVOLL FAR CAMI Stop Lambası Arka Sağ F.mare…

Çok hızlı elime ulaştı

Mehmet A****
Tokat / Erbaa1 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş4 ürün
Satın aldı: TEKNOROT DENGE KOLU ARKA FORD FOCUS 98> (UZUNLU…

Üçüncü günde geldi. Parça aracıma tam uydu. Sürüş farkını hissettirdi. Teşekkürler,iyi alışverişler.

İbrahim U****
Samsun / İlkadım2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: YTT SANZIMAN TAKOZU CITROEN C3 II 1.2 VTI 12->

Parça birebir uyumlu kaliteli satıcı kargoyu özenle paketleyip göndermiş

Gürhan D****
İstanbul / Beylikdüzü2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: HELLUX DIKIZ AYNA AYAR BUTONU FIAT DOBLO DUCATO…

Bu parça şu araçlara uyar (23)

Uyumluluk, katalogdaki araç eşleştirme (fitment) kayıtlarına göredir. Sipariş öncesi OEM numarasını doğrulamanı öneririz.

OEM / Referans Numaraları

82016760377701209837272773608R

Teknik Künye

Marka
UFI
Üretici Kodu
53.164.00
Birim
adet
Uyumlu Araç
23

Teknik Özellikler

Filtre tipi
Partikül filtresi
Uzunluk [mm]
240
Genişlik [mm]
108
Yükseklik [mm]
20
Aktif karbonlu yüksek verimli versiyon (ürün no.)
34.404.00

Ürün Bilgileri

Katalogda bu ürünün 23 araç modeline uyum kaydı (2008’den beri, 37 motor kodu) ve 3 OEM/eşdeğer numarası var.

EAN / Barkod
8003453171633
Desi
0.2

Sistem şeması

Filtreler ve periyodik bakım — parçaların yerleşimi
Polen FiltresiBu ürün

Polen filtresi, kabine alınan havadaki polen, toz ve kurumu tutar; karbonlu tipleri ayrıca koku moleküllerini bağlar. Dolduğunda menfezlerden gelen hava debisi düşer.

Polen Filtresi ürünlerini gör

Teknik veriler ve görseller: TecDoc® / TecAlliance

Kategori Rehberi

Polen FiltresiFiltreler

Kabine giren havayı polen ve tozdan temizleyen filtre; kirlenince camlar buğulanır.

Tüm UFI Polen Filtresi ürünleri58

Marka Rehberi

UFI FiltersOrijinal Ekipman (OEM) Üreticisi

İtalyan filtrasyon uzmanı; yağ, yakıt, hava ve kabin filtrelerinde OE kalite.

UFI Filters markası hakkında →

Diğer markalar · muadil ürünler

Aynı parçanın UFI dışındaki markaları — hepsi aynı işi görür. Markasına ve fiyatına göre sen seç.

8 marka
  • WEGNAOE muadil152,00 ₺

    Bu üründen farkı: Yükseklik 20 ↔ 23 mm

    Polen Filtresi

  • VOLLEROE muadil164,00 ₺

    Bu üründen farkı: Yükseklik 20 ↔ 23 mm

    Polen Filtresi

  • SIONOE muadil192,00 ₺

    Bu üründen farkı: Yükseklik 20 ↔ 23 mm

    Polen Filtresi

  • KRAFTVOLL FILTREOE muadil197,00 ₺

    Bu üründen farkı: Yükseklik 20 ↔ 23 mm

    Polen Filtresi

  • FILTRONOE muadil204,00 ₺

    Polen Filtresi

  • SARDESOE muadil209,00 ₺

    Bu üründen farkı: Yükseklik 20 ↔ 23 mm

    Polen Filtresi

  • VALEO333,00 ₺

    Bu üründen farkı: Yükseklik 20 ↔ 21 mm

    Polen Filtresi

  • BOSCHOE muadil591,00 ₺

    Bu üründen farkı: Yükseklik 20 ↔ 23 mm

    Polen Filtresi

Fiyatlar parça fiyatı, KDV dahil. Fark sütunu TecDoc teknik kriterlerinden gelir: solda bu ürünün değeri, sağda o markanın değeri. Hücre boşsa ortak kriterlerde fark yok ya da o markada kriter kaydı yok.

WEGNA
Polen Filtresi
−%11
Polen FiltresiOE muadilPartikül filtresi · Uzunluk 240 mm · Genişlik 108 mm · Yükseklik 23 mmÜretici koduWC3391OEM8201676037
152,00 ₺170,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%11170,00 ₺
152,00 ₺KDV dahil
1
VOLLER
Polen Filtresi
−%18
Polen FiltresiOE muadilPartikül filtresi · Uzunluk 240 mm · Genişlik 108 mm · Yükseklik 23 mmÜretici kodu62408-2OEM8201676037
164,00 ₺199,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%18199,00 ₺
164,00 ₺KDV dahil
1
SION
Polen Filtresi
−%12
Polen FiltresiOE muadilPartikül filtresi · Uzunluk 240 mm · Genişlik 108 mm · Yükseklik 23 mmOEM7701209837
192,00 ₺218,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Son 3 adetOtiva · KDV dahil
Son 3 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12218,00 ₺
192,00 ₺KDV dahil
1
KRAFTVOLL FILTRE
Polen Filtresi
−%12
Polen FiltresiOE muadilPartikül filtresi · Uzunluk 240 mm · Genişlik 108 mm · Yükseklik 23 mmOEM7701209837
197,00 ₺224,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Son 9 adetOtiva · KDV dahil
Son 9 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12224,00 ₺
197,00 ₺KDV dahil
1
FILTRON
Polen Filtresi
−%11
Polen FiltresiOE muadilPartikül filtresi · Uzunluk 240 mm · Genişlik 108 mm · Yükseklik 20 mmÜretici koduK8016OEM8201676037
204,00 ₺228,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%11228,00 ₺
204,00 ₺KDV dahil
1
SARDES
Polen Filtresi
−%12
Polen FiltresiOE muadilPartikül filtresi · Uzunluk 240 mm · Genişlik 108 mm · Yükseklik 23 mmOEM7701209837
209,00 ₺237,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Son 10 adetOtiva · KDV dahil
Son 10 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12237,00 ₺
209,00 ₺KDV dahil
1
VALEO
Polen Filtresi
−%12
Polen FiltresiMiktar 2 · Partikül filtresi · Uzunluk 240 mm · Uzunluk 1 240 mmÜretici kodu715649OEM8201676037
333,00 ₺380,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12380,00 ₺
333,00 ₺KDV dahil
1
BOSCH
Katalog görseliPolen Filtresi
−%12
Polen FiltresiOE muadilPartikül filtresi · Uzunluk 240 mm · Genişlik 108 mm · Yükseklik 23 mmOEM7701209837
591,00 ₺670,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Son 6 adetOtiva · KDV dahil
Son 6 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12670,00 ₺
591,00 ₺KDV dahil
1

Değerlendirmeler (0)

Henüz değerlendirme yokBu ürünü ilk değerlendiren sen ol.

Deneyimini paylaş

Yorum yapmak için Otiva hesabınla giriş yapman gerekiyor.