Ankara Şaşmaz'a taşınıyoruz: siparişler 23 Ekim Cuma kargoda.
Cuma'dan itibaren aynı gün kargoya başlıyoruz.

ROADMAX

Kanallı Kayış

189,00 ₺ · KDV dahil · Stokta

OEM: 96138810EAN: 5414465355042

Kanallı Kayış
−%25ROADMAX

Müşteri Yorumları

Tüm yorumlar →
Doğrulanmış müşteri puanı · 4,9 / 5
Alışveriş deneyimi değerlendirmeleri (ürün puanı değil)

Oksijen sensörü bu taktım gayet başarılı uydu aracima ilgilerinden alakalarindan yardımcı olmalarından dolayı çok teşekkür ederim rulman sağlam olduğu için takmadım asilinda kendim takmaya çalıştım v kayısı taktım sadece

Davut K****
Aksaray / Merkez3 gün önce
Doğrulanmış alışveriş2 ürün
Satın aldı: GVA Alternatör Gergi Rulmanı

İnternetten sipariş verdim, parça tam istediğim gibi geldi ve çok memnun kaldım. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ilgilenip her konuda yardımcı oldular. Hem ürünlerinden hem de ilgilerinden çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Emeğinize sağlık, hayırlı işleriniz olsun. 😊

Samet Y****
Afyonkarahisar / Merkez5 gün önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: TEKNOROT ROTBASI CHRYSLER 300 C 05>12 DODGE CHA…

Çok hızlı geldi memnun kaldım

Seyit U****
Konya / Karatay1 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: KRAFTVOLL FAR CAMI Stop Lambası Arka Sağ F.mare…

Çok hızlı elime ulaştı

Mehmet A****
Tokat / Erbaa1 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş4 ürün
Satın aldı: TEKNOROT DENGE KOLU ARKA FORD FOCUS 98> (UZUNLU…

Üçüncü günde geldi. Parça aracıma tam uydu. Sürüş farkını hissettirdi. Teşekkürler,iyi alışverişler.

İbrahim U****
Samsun / İlkadım2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: YTT SANZIMAN TAKOZU CITROEN C3 II 1.2 VTI 12->

Parça birebir uyumlu kaliteli satıcı kargoyu özenle paketleyip göndermiş

Gürhan D****
İstanbul / Beylikdüzü2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: HELLUX DIKIZ AYNA AYAR BUTONU FIAT DOBLO DUCATO…

Bu parça şu araçlara uyar (164)

Uyumluluk, katalogdaki araç eşleştirme (fitment) kayıtlarına göredir. Sipariş öncesi OEM numarasını doğrulamanı öneririz.

OEM / Referans Numaraları

96138810

Teknik Künye

Marka
ROADMAX
OE / OEM No
96138810
Birim
adet
Uyumlu Araç
164

Teknik ÖzelliklerOE muadil

Çekme kablosu malzemesi
Polyester
Kayış malzemesi
Lastik
Renk
siyah
Kaburga sayısı
4
Genişlik [mm]
14
Uzunluk [mm]
855

Ürün Bilgileri

Katalogda bu ürünün 164 araç modeline uyum kaydı (1982’den beri, 88 motor kodu) ve 1 OEM/eşdeğer numarası var.

EAN / Barkod
5414465355042

Sistem şeması

Triger ve kayış sistemi — parçaların yerleşimi
V / Kanallı KayışBu ürün

Kanallı kayış, krank kasnağının dönüşünü alternatör, devirdaim ve klima kompresörü gibi ünitelere aktarır. Yüzeyi sertleşip çatladıkça kasnak üzerindeki tutuşu azalır.

V / Kanallı Kayış ürünlerini gör

Teknik veriler: TecDoc® / TecAlliance

Kategori Rehberi

V / Kanallı KayışMotor

Krankdan alternatör, devirdaim ve klimayı döndüren aksesuar kayışı; koparsa şarj durur.

Tüm ROADMAX V / Kanallı Kayış ürünleri144

Marka Rehberi

RoadmaxEkonomik Yan Sanayi

Uygun fiyatlı yenileme (aftermarket) markası.

Roadmax markası hakkında →

Diğer markalar · muadil ürünler

Aynı parçanın ROADMAX dışındaki markaları — hepsi aynı işi görür. Markasına ve fiyatına göre sen seç.

8 marka

Fiyatlar parça fiyatı, KDV dahil. Fark sütunu TecDoc teknik kriterlerinden gelir: solda bu ürünün değeri, sağda o markanın değeri. Hücre boşsa ortak kriterlerde fark yok ya da o markada kriter kaydı yok.

ABA
Kanallı Kayış Audi-bmw-citroen-fiat-honda-hyundai-...
−%20
Kanallı KayışOE muadilKaburga sayısı 4 · Uzunluk 865 mmÜretici kodu4PK855OEM96138810
218,00 ₺273,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%20273,00 ₺
218,00 ₺KDV dahil
1
DONGIL
Kanallı Kayış A4-A6-BERLINGO-XSARA-ZX-JUMPER-P306-...
−%20
Kanallı KayışOE muadilKaburga sayısı 4 · Uzunluk 865 mmÜretici kodu4PK855OEM96138810
224,00 ₺281,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%20281,00 ₺
224,00 ₺KDV dahil
1
BOSCH
Kanallı Kayış (4PK855) A4-A6-BERLINGO-XSARA-ZX-JUM...
−%12
Kanallı Kayış (4PK855)Kaburga sayısı 4 · Uzunluk 856 mmÜretici kodu1987947896OEM96138810
229,00 ₺261,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12261,00 ₺
229,00 ₺KDV dahil
1
BANDO
Kanallı Kayış
−%25
Kanallı KayışOE muadilKaburga sayısı 4 · Uzunluk 856 mmOEM96138810
233,00 ₺310,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Stokta 50 adetOtiva · KDV dahil
Stokta 50 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%25310,00 ₺
233,00 ₺KDV dahil
1
HUTCHINSON
(855 K 4) Kanallı Kayış A4-A6-BERLINGO-XSARA-ZX-JU...
−%20
(855 K 4) Kanallı KayışOE muadilKaburga sayısı 4 · Uzunluk 855 mmÜretici kodu4PK855OEM96138810
253,00 ₺317,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%20317,00 ₺
253,00 ₺KDV dahil
1
DAYCO
Kanallı Kayış A4-A6-BERLINGO-XSARA-ZX-JUMPER-P306-...
−%16
Kanallı KayışKaburga sayısı 4Üretici kodu4PK853OEM96138810
281,00 ₺334,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%16334,00 ₺
281,00 ₺KDV dahil
1
CONTI
Kanallı Kayış A4-A6-BERLINGO-XSARA-ZX-JUMPER-P306-...
−%20
Kanallı KayışOE muadilKaburga sayısı 4 · Uzunluk 865 mmÜretici kodu4PK855OEM96138810
347,00 ₺435,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%20435,00 ₺
347,00 ₺KDV dahil
1

Değerlendirmeler (0)

Henüz değerlendirme yokBu ürünü ilk değerlendiren sen ol.

Deneyimini paylaş

Yorum yapmak için Otiva hesabınla giriş yapman gerekiyor.