Ankara Şaşmaz'a taşınıyoruz: siparişleri ancak 27 Ekim Salı kargoya verebiliyoruz.
Salı'dan itibaren aynı gün kargoya başlıyoruz.

MAPA

Debriyaj Seti

2.478,00 ₺ · KDV dahil · Stokta · son kontrol 22 Ekim

OEM: 032141031K

Debriyaj Seti — Foto
Katalog görseli−%17MAPA

Müşteri Yorumları

Tüm yorumlar →
Doğrulanmış müşteri puanı · 4,9 / 5
Alışveriş deneyimi değerlendirmeleri (ürün puanı değil)

Parça araca tam uyudu

Polat E****
Erzurum / Oltu3 gün önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: TAYPAR Abs Sensörü Arka Sol

Oksijen sensörü bu taktım gayet başarılı uydu aracima ilgilerinden alakalarindan yardımcı olmalarından dolayı çok teşekkür ederim rulman sağlam olduğu için takmadım asilinda kendim takmaya çalıştım v kayısı taktım sadece

Davut K****
Aksaray / Merkez6 gün önce
Doğrulanmış alışveriş2 ürün
Satın aldı: GVA Alternatör Gergi Rulmanı

İnternetten sipariş verdim, parça tam istediğim gibi geldi ve çok memnun kaldım. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ilgilenip her konuda yardımcı oldular. Hem ürünlerinden hem de ilgilerinden çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Emeğinize sağlık, hayırlı işleriniz olsun. 😊

Samet Y****
Afyonkarahisar / Merkez1 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: TEKNOROT ROTBASI CHRYSLER 300 C 05>12 DODGE CHA…

Çok hızlı geldi memnun kaldım

Seyit U****
Konya / Karatay2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: KRAFTVOLL FAR CAMI Stop Lambası Arka Sağ F.mare…

Çok hızlı elime ulaştı

Mehmet A****
Tokat / Erbaa2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş4 ürün
Satın aldı: TEKNOROT DENGE KOLU ARKA FORD FOCUS 98> (UZUNLU…

Üçüncü günde geldi. Parça aracıma tam uydu. Sürüş farkını hissettirdi. Teşekkürler,iyi alışverişler.

İbrahim U****
Samsun / İlkadım2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: YTT SANZIMAN TAKOZU CITROEN C3 II 1.2 VTI 12->

Bu parça şu araçlara uyar (9)

Uyumluluk, katalogdaki araç eşleştirme (fitment) kayıtlarına göredir. Sipariş öncesi OEM numarasını doğrulamanı öneririz.

OEM / Referans Numaraları

032141031K085141165H030141025S

Teknik Künye

Marka
MAPA
Birim
adet
Uyumlu Araç
9

Teknik ÖzelliklerOE muadil

Çap [mm]
200
Diş sayısı
24
Poyra profili
18.4x20.6
İlave ürün/İlave açıklama
Debriyaj baskı plakası ile
İlave Ürün/Bilgi 2
Debriyaj diski ile
İlave Ürün/Bilgi 2
Debriyaj rulmanına sahip
İlave Ürün/Bilgi 2
Volan yok

Ürün Bilgileri

Katalogda bu ürünün 9 araç modeline uyum kaydı (1981–2004, 6 motor kodu) ve 3 OEM/eşdeğer numarası var.

EAN/barkod, paket adedi ve boyut/ağırlık bilgileri yakında eklenecek.

Sistem şeması

Debriyaj ve şanzıman — parçaların yerleşimi
Debriyaj SetiBu ürün

Debriyaj seti baskı, disk ve çoğu zaman rulmandan oluşur; motor ile şanzıman arasındaki bağı vites geçişinde ayırır. Volan aynı grupta yer alır; disk balatası her kavramada bir miktar incelir.

Debriyaj Seti ürünlerini gör

Teknik veriler ve görseller: TecDoc® / TecAlliance

Kategori Rehberi

Debriyaj SetiŞanzıman & Debriyaj

Motor gücünü şanzımana bağlayıp kesen set; bitince debriyaj kaçırır, devir yükselir.

Tüm MAPA Debriyaj Seti ürünleri202

Marka Rehberi

MapaEkonomik Yan Sanayi

Uygun fiyatlı yenileme (aftermarket) markası.

Mapa markası hakkında →

Diğer markalar · muadil ürünler

Aynı parçanın MAPA dışındaki markaları — hepsi aynı işi görür. Markasına ve fiyatına göre sen seç.

2 marka

Fiyatlar parça fiyatı, KDV dahil. Fark sütunu TecDoc teknik kriterlerinden gelir: solda bu ürünün değeri, sağda o markanın değeri. Hücre boşsa ortak kriterlerde fark yok ya da o markada kriter kaydı yok.

JP GROUP
Katalog görseliDebriyaj Bilyası Akp Aud Akv Akk Apq Aex Anw Aee Afh Ahw
−%14
Debriyaj Bilyası Akp Aud Akv Akk Apq Aex Anw Aee Afh AhwOEM085141165C
701,00 ₺817,00 ₺
Sal, 27 Eki kargoda · kargo 250 ₺
Son 10 adetOtiva · KDV dahil
Son 10 adetSal, 27 Eki kargoda · kargo 250 ₺
−%14817,00 ₺
701,00 ₺KDV dahil
1
VALEO
Katalog görseliDebriyaj Seti
−%17
Debriyaj SetiOE muadilDiş sayısı 24 · 20,1 x 18,2OEM032141031K
5.806,00 ₺7.027,00 ₺
TaksitliSal, 27 Eki kargoda · Kargo bedava
Son 5 adetOtiva · KDV dahil
Son 5 adetSal, 27 Eki kargoda · Kargo bedava
−%177.027,00 ₺
5.806,00 ₺KDV dahil
1

Değerlendirmeler (0)

Henüz değerlendirme yokBu ürünü ilk değerlendiren sen ol.

Deneyimini paylaş

Yorum yapmak için Otiva hesabınla giriş yapman gerekiyor.