Ankara Şaşmaz'a taşınıyoruz: siparişler 23 Ekim Cuma kargoda.
Cuma'dan itibaren aynı gün kargoya başlıyoruz.

MAHLE

Klima Kompresörü

15.527,00 ₺ · KDV dahil · Stokta · son kontrol 22 Ekim

OEM: 3D0820805EEAN: 4009026970850

Klima Kompresörü — Resim
−%19MAHLE

Bu parça şu araçlara uyar (6)

Uyumluluk, katalogdaki araç eşleştirme (fitment) kayıtlarına göredir. Sipariş öncesi OEM numarasını doğrulamanı öneririz.

OEM / Referans Numaraları

3D0820805E7H0820805E7H0820805J

Teknik Künye

Marka
MAHLE
Üretici Kodu
ACP 93 000S
Birim
adet
Uyumlu Araç
6

Teknik Özellikler

Kompresör tanımlaması
7SEU17C
Kompresör yağı
PAG 46
Soğutma maddesi
R 134a
Gerilim [V]
12
Bağlantı teknolojisi
PAD
Üretici kısıtlaması
Denso
İlave Ürün/Bilgi 2
Halka tip conta ile
Ambalaj genişliği [cm]
18,5
Ambalaj yüksekliği [cm]
20,5
Ambalaj uzunluğu [cm]
27,5
Net ağırlık [g]
6.026

Ürün Bilgileri

Katalogda bu ürünün 6 araç modeline uyum kaydı (2002–2016, 5 motor kodu) ve 3 OEM/eşdeğer numarası var.

EAN / Barkod
4009026970850

Sistem şeması

Klima ve kalorifer — parçaların yerleşimi
Klima KompresörüBu ürün

Klima kompresörü, soğutucu gazı sıkıştırıp devrede dolaştıran ve kayışla motordan güç alan pompadır. Kavraması gaz basıncı ile elektrik sinyaline bağlı olarak devreye girer.

Klima Kompresörü ürünlerini gör

Teknik Belgeler

Teknik veriler, görseller ve teknik belgeler: TecDoc® / TecAlliance

Kategori Rehberi

Klima KompresörüSoğutma & Klima

Klima gazını sıkıştırıp devrede dolaştıran pompa; bozulunca klima soğutmaz.

Tüm MAHLE Klima Kompresörü ürünleri33

Marka Rehberi

MahleOrijinal Ekipman (OEM) Üreticisi

1920 Stuttgart kuruluşlu OEM tedarikçi; piston, filtre ve termal (soğutma) yönetiminde dünya lideri.

Mahle markası hakkında →

Diğer markalar · muadil ürünler

Aynı parçanın MAHLE dışındaki markaları — hepsi aynı işi görür. Markasına ve fiyatına göre sen seç.

3 marka

Fiyatlar parça fiyatı, KDV dahil. Fark sütunu TecDoc teknik kriterlerinden gelir: solda bu ürünün değeri, sağda o markanın değeri. Hücre boşsa ortak kriterlerde fark yok ya da o markada kriter kaydı yok.

KRAFTVOLL KLIMA KOMPRESORU
Klima Kompresörü
−%12
Klima KompresörüOE muadilYağ dolum miktarı 140 ml · Olukların sayısı 1 · Giriş çapı 28,4 mm · Çıkış çapı 15,4 mmOEM7H0820805B
9.288,00 ₺10.544,00 ₺
TaksitliCum, 23 Eki kargoda · Kargo bedava
Stokta 16 adetOtiva · KDV dahil
Stokta 16 adetCum, 23 Eki kargoda · Kargo bedava
−%1210.544,00 ₺
9.288,00 ₺KDV dahil
1
DELPHI
Katalog görseliKlima Kompresörü
−%12
Klima KompresörüOE muadilDenso · 7SEU16C · M16 · PAG 46OEM7H0820805B
12.098,00 ₺13.733,00 ₺
TaksitliCum, 23 Eki kargoda · Kargo bedava
Son 3 adetOtiva · KDV dahil
Son 3 adetCum, 23 Eki kargoda · Kargo bedava
−%1213.733,00 ₺
12.098,00 ₺KDV dahil
1
BOSCH
KLIMA KOMPRESORU TRANSPORTER T5 2.5 TD-TOUAREG 2.5 TDI AXD-BPJ
−%11
KLIMA KOMPRESORU TRANSPORTER T5 2.5 TD-TOUAREG 2.5 TDI AXD-BPJOE muadilGerilim 12 V · Olukların sayısı 0 · Giriş çapı 28,4 mm · Çıkış çapı 15,3 mmOEM7H0820805J
15.227,00 ₺17.145,00 ₺
TaksitliCum, 23 Eki kargoda · Kargo bedava
Son 5 adetOtiva · KDV dahil
Son 5 adetCum, 23 Eki kargoda · Kargo bedava
−%1117.145,00 ₺
15.227,00 ₺KDV dahil
1

Değerlendirmeler (0)

Henüz değerlendirme yokBu ürünü ilk değerlendiren sen ol.

Deneyimini paylaş

Yorum yapmak için Otiva hesabınla giriş yapman gerekiyor.