Ankara Şaşmaz'a taşınıyoruz: siparişler 23 Ekim Cuma kargoda.
Cuma'dan itibaren aynı gün kargoya başlıyoruz.

FILTRON

Polen Filtresi

326,00 ₺ · KDV dahil · Stokta · son kontrol 18 Ekim

OEM: 9804163380EAN: 5904608803283

Polen Filtresi — Resim
Katalog görseli−%13FILTRON

Müşteri Yorumları

Tüm yorumlar →
Doğrulanmış müşteri puanı · 4,9 / 5
Alışveriş deneyimi değerlendirmeleri (ürün puanı değil)

Oksijen sensörü bu taktım gayet başarılı uydu aracima ilgilerinden alakalarindan yardımcı olmalarından dolayı çok teşekkür ederim rulman sağlam olduğu için takmadım asilinda kendim takmaya çalıştım v kayısı taktım sadece

Davut K****
Aksaray / Merkez3 gün önce
Doğrulanmış alışveriş2 ürün
Satın aldı: GVA Alternatör Gergi Rulmanı

İnternetten sipariş verdim, parça tam istediğim gibi geldi ve çok memnun kaldım. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ilgilenip her konuda yardımcı oldular. Hem ürünlerinden hem de ilgilerinden çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Emeğinize sağlık, hayırlı işleriniz olsun. 😊

Samet Y****
Afyonkarahisar / Merkez5 gün önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: TEKNOROT ROTBASI CHRYSLER 300 C 05>12 DODGE CHA…

Çok hızlı geldi memnun kaldım

Seyit U****
Konya / Karatay1 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: KRAFTVOLL FAR CAMI Stop Lambası Arka Sağ F.mare…

Çok hızlı elime ulaştı

Mehmet A****
Tokat / Erbaa1 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş4 ürün
Satın aldı: TEKNOROT DENGE KOLU ARKA FORD FOCUS 98> (UZUNLU…

Üçüncü günde geldi. Parça aracıma tam uydu. Sürüş farkını hissettirdi. Teşekkürler,iyi alışverişler.

İbrahim U****
Samsun / İlkadım2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: YTT SANZIMAN TAKOZU CITROEN C3 II 1.2 VTI 12->

Parça birebir uyumlu kaliteli satıcı kargoyu özenle paketleyip göndermiş

Gürhan D****
İstanbul / Beylikdüzü2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: HELLUX DIKIZ AYNA AYAR BUTONU FIAT DOBLO DUCATO…

Bu parça şu araçlara uyar (15)

Uyumluluk, katalogdaki araç eşleştirme (fitment) kayıtlarına göredir. Sipariş öncesi OEM numarasını doğrulamanı öneririz.

OEM / Referans Numaraları

98041633809837470680982232668016169592801612920380YL018840

Teknik Künye

Marka
FILTRON
Birim
adet
Uyumlu Araç
15

Teknik ÖzelliklerOE muadil

Filtre tipi
Partikül filtresi
Aktif karbonlu versiyon (ürün no.)
K 1328A-2x
AB Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR)
IEC 60417-6183 mekanik uzmanlık gerekli
Uzunluk [mm]
259
Genişlik [mm]
99
Yükseklik [mm]
33
SVHC
SVHC maddesi mevcut değil!

Ürün Bilgileri

Katalogda bu ürünün 15 araç modeline uyum kaydı (2007’den beri, 35 motor kodu) ve 6 OEM/eşdeğer numarası var.

EAN / Barkod
5904608803283
Desi
0.3

Sistem şeması

Filtreler ve periyodik bakım — parçaların yerleşimi
Polen FiltresiBu ürün

Polen filtresi, kabine alınan havadaki polen, toz ve kurumu tutar; karbonlu tipleri ayrıca koku moleküllerini bağlar. Dolduğunda menfezlerden gelen hava debisi düşer.

Polen Filtresi ürünlerini gör

Teknik Belge

Teknik veriler, görseller ve teknik belgeler: TecDoc® / TecAlliance

Kategori Rehberi

Polen FiltresiFiltreler

Kabine giren havayı polen ve tozdan temizleyen filtre; kirlenince camlar buğulanır.

Tüm FILTRON Polen Filtresi ürünleri418

Marka Rehberi

FiltronPremium Yan Sanayi

Polonya merkezli (Mann+Hummel grubu) filtre markası; hava/yağ/yakıt/polen filtresinde OE kalite.

Filtron markası hakkında →

Diğer markalar · muadil ürünler

Aynı parçanın FILTRON dışındaki markaları — hepsi aynı işi görür. Markasına ve fiyatına göre sen seç.

8 marka

Fiyatlar parça fiyatı, KDV dahil. Fark sütunu TecDoc teknik kriterlerinden gelir: solda bu ürünün değeri, sağda o markanın değeri. Hücre boşsa ortak kriterlerde fark yok ya da o markada kriter kaydı yok.

SION
Polen Filtresi
−%13
Polen FiltresiOE muadilPolen filtresi · Yükseklik 30 mm · Uzunluk 260 mm · Genişlik 97 mmOEM9804163380
192,00 ₺220,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Stokta 18 adetOtiva · KDV dahil
Stokta 18 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%13220,00 ₺
192,00 ₺KDV dahil
1
WEGNA
POLEN FİLTRESİ ASTRA L 21> P308 II-III 13> P508 18>
−%22
POLEN FİLTRESİ ASTRA L 21> P308 II-III 13> P508 18OE muadilPolen filtresi · Yükseklik 30 mm · Uzunluk 260 mm · Genişlik 97 mmÜretici koduWC3397OEM9804163380
210,00 ₺270,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%22270,00 ₺
210,00 ₺KDV dahil
1
PHAFF FILTRE
POLEN FILTRESI P308 13> CIFLI
−%20
POLEN FILTRESI P308 13> CIFLIOE muadilPolen filtresi · Yükseklik 30 mm · Uzunluk 260 mm · Genişlik 97 mmOEM9837470680
220,00 ₺274,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Stokta 31 adetOtiva · KDV dahil
Stokta 31 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%20274,00 ₺
220,00 ₺KDV dahil
1
SARDES
Polen Filtresi
−%13
Polen FiltresiOE muadilPolen filtresi · Yükseklik 30 mm · Uzunluk 260 mm · Genişlik 97 mmOEM9804163380
241,00 ₺276,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Stokta 11 adetOtiva · KDV dahil
Stokta 11 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%13276,00 ₺
241,00 ₺KDV dahil
1
VOLLER
POLEN FİLTRESİ ASTRA L 21> P308 II-III 13> P508 18> (KARBONLU)
−%20
POLEN FİLTRESİ ASTRA L 21> P308 II-III 13> P508 18> (KARBONLU)OE muadilAktif karbon filtresi · Uzunluk 259 mm · Genişlik 98 mm · Yükseklik 32 mmÜretici kodu64417-2.KOEM9822326680
281,00 ₺350,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%20350,00 ₺
281,00 ₺KDV dahil
1
UFI
Polen Filtresi
−%12
Polen FiltresiPartikül filtresi · Uzunluk 260 mm · Genişlik 99 mm · Yükseklik 32 mmÜretici kodu5327700OEM9804163380
572,00 ₺653,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12653,00 ₺
572,00 ₺KDV dahil
1
PURFLUX
Katalog görseliPolen Filtresi
−%13
Polen FiltresiOE muadilPolen filtresi · Yükseklik 30 mm · Uzunluk 260 mm · Genişlik 97 mmOEM9804163380
606,00 ₺694,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%13694,00 ₺
606,00 ₺KDV dahil
1
HENGST
POLEN FİLTRESİ ASTRA L 21> P308 II-III 13> P508 18>
−%13
POLEN FİLTRESİ ASTRA L 21> P308 II-III 13> P508 18OE muadilPolen filtresi · Yükseklik 30 mm · Uzunluk 260 mm · Genişlik 97 mmÜretici koduE3942LI-2OEM9804163380
657,00 ₺752,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Son 3 adetOtiva · KDV dahil
Son 3 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%13752,00 ₺
657,00 ₺KDV dahil
1

Değerlendirmeler (0)

Henüz değerlendirme yokBu ürünü ilk değerlendiren sen ol.

Deneyimini paylaş

Yorum yapmak için Otiva hesabınla giriş yapman gerekiyor.