Ankara Şaşmaz'a taşınıyoruz: siparişler 23 Ekim Cuma kargoda.
Cuma'dan itibaren aynı gün kargoya başlıyoruz.

ALPER

Karter Tapası

116,00 ₺ · KDV dahil · Stokta

OEM: N90813201EAN: 4041248441343

Karter Tapası
−%12ALPER

Müşteri Yorumları

Tüm yorumlar →
Doğrulanmış müşteri puanı · 4,9 / 5
Alışveriş deneyimi değerlendirmeleri (ürün puanı değil)

Oksijen sensörü bu taktım gayet başarılı uydu aracima ilgilerinden alakalarindan yardımcı olmalarından dolayı çok teşekkür ederim rulman sağlam olduğu için takmadım asilinda kendim takmaya çalıştım v kayısı taktım sadece

Davut K****
Aksaray / Merkez3 gün önce
Doğrulanmış alışveriş2 ürün
Satın aldı: GVA Alternatör Gergi Rulmanı

İnternetten sipariş verdim, parça tam istediğim gibi geldi ve çok memnun kaldım. Ayrıca WhatsApp üzerinden de ilgilenip her konuda yardımcı oldular. Hem ürünlerinden hem de ilgilerinden çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Emeğinize sağlık, hayırlı işleriniz olsun. 😊

Samet Y****
Afyonkarahisar / Merkez5 gün önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: TEKNOROT ROTBASI CHRYSLER 300 C 05>12 DODGE CHA…

Çok hızlı geldi memnun kaldım

Seyit U****
Konya / Karatay1 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: KRAFTVOLL FAR CAMI Stop Lambası Arka Sağ F.mare…

Çok hızlı elime ulaştı

Mehmet A****
Tokat / Erbaa1 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş4 ürün
Satın aldı: TEKNOROT DENGE KOLU ARKA FORD FOCUS 98> (UZUNLU…

Üçüncü günde geldi. Parça aracıma tam uydu. Sürüş farkını hissettirdi. Teşekkürler,iyi alışverişler.

İbrahim U****
Samsun / İlkadım2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: YTT SANZIMAN TAKOZU CITROEN C3 II 1.2 VTI 12->

Parça birebir uyumlu kaliteli satıcı kargoyu özenle paketleyip göndermiş

Gürhan D****
İstanbul / Beylikdüzü2 hafta önce
Doğrulanmış alışveriş1 ürün
Satın aldı: HELLUX DIKIZ AYNA AYAR BUTONU FIAT DOBLO DUCATO…

Bu parça şu araçlara uyar (132)

Uyumluluk, katalogdaki araç eşleştirme (fitment) kayıtlarına göredir. Sipariş öncesi OEM numarasını doğrulamanı öneririz.

OEM / Referans Numaraları

N90813201N90813202

Teknik Künye

Marka
ALPER
Birim
adet
Uyumlu Araç
132

Teknik ÖzelliklerOE muadil

Dişli ölçüsü
M14x1,5x22
İlave Ürün/Bilgi 2
Halka tip conta ile
Civata başı /somun profili
Dıştan altıgen
Anahtar ağzı
19 mm
Alternatif tamir seti
505.540

Ürün Bilgileri

Katalogda bu ürünün 132 araç modeline uyum kaydı (1988’den beri, 367 motor kodu) ve 2 OEM/eşdeğer numarası var.

EAN / Barkod
4041248441343

Sistem şeması

Motor yağlama sistemi — parçaların yerleşimi
Yağ Karteri & TapasıBu ürün

Yağ karteri, motorun altındaki yağ haznesidir ve pompanın emiş süzgeci bu hacimde durur; tapası boşaltma noktasıdır. Gövdesi yoldan gelen darbelere açıktır.

Yağ Karteri & Tapası ürünlerini gör

Teknik veriler: TecDoc® / TecAlliance

Kategori Rehberi

Yağ Karteri & TapasıMotor

Aracın ilgili sistemindeki görevli parça; belirti verince kontrol ettirin.

Tüm ALPER Yağ Karteri & Tapası ürünleri15

Marka Rehberi

AlperEkonomik Yan Sanayi

Uygun fiyatlı yenileme (aftermarket) markası.

Alper markası hakkında →

Diğer markalar · muadil ürünler

Aynı parçanın ALPER dışındaki markaları — hepsi aynı işi görür. Markasına ve fiyatına göre sen seç.

8 marka
GVA
Yağ Karter Tapası Polo-golf-bora-caddy (Paket 20)
−%22
Yağ Karter Tapası Polo-golf-bora-caddy (Paket 20)OE muadilM14x1,5x22 · Dıştan altıgen · 19 mmÜretici kodu8975120OEMN90813201
86,00 ₺110,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%22110,00 ₺
86,00 ₺KDV dahil
1
COEM
Karter Tapası
−%12
Karter TapasıOE muadilM14x1,5x22 · Dıştan altıgen · 19 mmOEMN90813201
103,00 ₺117,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Stokta 100+ adetOtiva · KDV dahil
Stokta 100+ adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12117,00 ₺
103,00 ₺KDV dahil
1
BETTO
Karter Tapası Pullu
−%12
Karter Tapası PulluOE muadilM14x1,5x22 · Dıştan altıgen · 19 mmOEMN90813201
104,00 ₺118,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Son 3 adetOtiva · KDV dahil
Son 3 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12118,00 ₺
104,00 ₺KDV dahil
1
JP GROUP
Katalog görseliKarter Tapası
−%14
Karter TapasıOE muadilÇelik · Dıştan altıgen · Uzunluk 22 mm · M14 x 1,5OEMN90813202
109,00 ₺127,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Stokta 100+ adetOtiva · KDV dahil
Stokta 100+ adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%14127,00 ₺
109,00 ₺KDV dahil
1
AFT
Karter Tapası
−%11
Karter TapasıOE muadilM14x1,5x22 · Dıştan altıgen · 19 mmÜretici koduAGL055OEMN90813201
113,00 ₺127,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
StoktaOtiva · KDV dahil
StoktaCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%11127,00 ₺
113,00 ₺KDV dahil
1
MTJ
Karter Tapası
−%12
Karter TapasıOE muadilM14x1,5x22 · Dıştan altıgen · 19 mmOEMN90813201
134,00 ₺152,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Stokta 58 adetOtiva · KDV dahil
Stokta 58 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12152,00 ₺
134,00 ₺KDV dahil
1
KRAFTVOLL MUHTELIF
Karter Tapası
−%12
Karter TapasıOE muadilM14x1,5x22 · Dıştan altıgen · 19 mmOEMN90813201
143,00 ₺162,00 ₺
Cum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
Stokta 35 adetOtiva · KDV dahil
Stokta 35 adetCum, 23 Eki kargoda · kargo 178 ₺
−%12162,00 ₺
143,00 ₺KDV dahil
1

Değerlendirmeler (0)

Henüz değerlendirme yokBu ürünü ilk değerlendiren sen ol.

Deneyimini paylaş

Yorum yapmak için Otiva hesabınla giriş yapman gerekiyor.